Software Evidence autoškoly

Objednání

Objednání programu je možné pomocí formuláře v dolní části stránky, emailem (na adrese prodej@dubensoft.cz) nebo poštou (kontaktní adresa je na stránce Kontakt).Ve všech případech uvádějte následující informace:

CD s programem zašleme za týden až 14 dní na dobírku na Vaši kontaktní adresu prostřednictvím České pošty. Dle dohody je možné CD převzít osobně (neúčtujeme poštovné) nebo zaslat jinou zásilkovou společností.

Cena

Cena programu je stanovena na 7000 Kč včetně daně a poštovného. Členům Profesního společenství autoškol ČR je od 25.10.2010 poskytována sleva 10%. Konečná cena pro členy PSA je tedy 6300 Kč.

Podpora

Prodejem programu naše péče zdaleka nekončí. Zákazníci mohou počítat s elektronickou podporou v případě potíží. Zdarma Vám poradíme s Vašimi dotazy nebo problémy týkajícími se programu. Je jedno, zda půjde o problémy při instalaci, používání programu nebo zálohování. Podpora je poskytována přednostně pomocí emailu podpora@dubensoft.cz. Možná je i komunikace pomocí IM aplikací ICQ a Skype.

Své zákazníky informujeme o všech vylepšením programu. Drobné změny uvolňujeme zdarma, ty větší ve formě upgrade programu za mírný poplatek. Jakékoli zjištěné funkční chyby programu řešíme vydáváním opravných verzí, které jsou taktéž doručovány emailem všem zákazníkům.

Chcete-li nám s vývojem programu pomoci, zašlete nám tipy na vylepšení nebo případně nalezené chyby. Zajímá nás také Váš názor, zda se Vám program líbí či naopak nelíbí.

Objednání programu Evidence autoškoly

Navigace v sekci Evidence autoškoly

Webmaster: Zbyněk Duben, © 2010

Počet návštěv: